کریشن آیریس
Creation iris
0  /  100
keyboard_arrow_up
keyboard_arrow_down
keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

درباره ی ما

یک شروع سنتی

«روح ­الله گودرزی» در سال 1379 مجموعه «عطر یاس» را تاسیس کرده و به عنوان یکی از پخش‌­کنندگان عطر و محصولات وابسته، فعالیت خود را در بازار عطر ایران آغاز کرد. او طی سال­های فعالیت خود در بـازار این صنف، ضمن راه‌­انـدازی فروشگاه­های متعدد عطر، زمینه کسب و کار تعداد زیادی از نیروهای جوان و توانا را نیز فراهم آورد.

وی در سال 1393 و پس از چندین سال حضور در بازار سنتی ، «شرکت شمیم رایحه یاس» را بنیان­گذاری کرد.

این شرکت از ابتدا برای حضور صحیح و قدرتمند در بازار عطر ایران فعالیت­های خود را برنامه‌­ریزی کرد و به طور مستمر با شرکت­‌های مطرح تولیدکننده عطر در دنیا، توسط نمایندگی‌­های آن­ها در ایران همکاری داشته و در همین حین روز­به‌­روز تعداد نمایندگی‌­های خود را در سطح کشورگسترش داد.

دوره گذار

چند ماه پس از تاسیس شرکت شمیم رایحه یاس، روح­الله گودرزی به عنوان مدیرعامل، پس از مطالعه گسترده بازار و بازدیدهای پیاپی از خط تولید شرکت­های مطرح عطرسازی اروپا و به خصوص فرانسه ، کمپانی کریشن فرانسه (creations&parfums) را به عنوان شریک تجاری خود انتخاب کرد و با انعقاد یک قرارداد انحصاری، نمایندگی فروش کلیه اسانس‌­های آن شرکت در ایران را به دست گرفت.

تولد یک رویا

شرکت شمیم رایحه یاس در ادامه فعالیت خود و در سال 1396 تصمیم می­گیرد که به عرصه تولید ورود پیدا کند و این­گونه، شرکت «شمیم یاس نوین» متولد می­‌شود. شرکت شمیم یاس نوین، در زمینه تولید و طراحی ادوپرفیوم­های جیبی، مینیاتوری، 100میل و اسپری خوشبوکننده بدن، با برند «شمیاس»، فعالیت خود را در فاز1 آغاز کرد و در فاز2 ادوپرفیوم­های 100 میل با برند Best Gate را نیز به سبد محصولات خود اضافه کرد.

شرکت شمـیم رایحه یـاس با بیش از 10 سـال تجربه در حوزه تجارت خارجی و بازار عطر کشور، هم اکنون یـکی از تـأمین­کنندگان اصلی اسانس صنایع داخلی، از برترین کمپانی­های اروپایی می باشد.

این شرکت با بکارگیری کادری مجرب، توانسته است تیم منسجمی از متخصصان تولید، فروش و کارشناسان تحقیق و توسعه را گرد هم آورده و با آموزش تیم R&D، نزد مشهورترین پرفیومرهای فرانسوی( نظیر Celine perdrie طراح معروف مونت بلانک لجند و paoline zanoni طراح معروف جورجیو آرمانی بلک)، شناسایی سلیقه خاص و ناب ایرانی و استفاده از اسانس­‌هایی با کیفیت بالا، سلامت مصرف­کننده را تضمین کند. تلاش این مجموعه، خلق رایحه های طبیعی و لذت بخش در محصولاتش است.

نقطه عطف

در حالی­که محصولات شمیاس و بست گِیت در شهرک صنعتی شکوهیه قم در حال تولید و عرضه به سراسر کشـور است، روح ­الله گـودرزی تصـمیم می­گیرد که در ادامه مسیر، با گسترش دامنه فعالیت خود، علاوه بر ایجاد سودآوری و بهره‌­وری، زمینه اشتغال نیروهای بیشتری را در جبهه تولید فراهم آورد. به این ترتیب، کارخانه جدیدی در منطقه آزاد خوی، واقع در آذربایجان شرقی راه‌­اندازی می­شود. این کارخانه با تولید اسپری­‌های خوشبوکننده بدن با برند کریشن(Creation) کار را خود را آغاز کرده و با فعالیت گسترده و سریع واحد تحقیق و توسعه، درآینده بسیار نزدیک، سبد محصولات خود را بسیار متنوع خواهد کرد.

راه‌­اندازی کارخانه خوی، نقطه عطفی در مجموعه شمیم یاس است، چرا که این کارخانه با کسب بالاترین امتیاز ممکن از سازمان غذا و دارو جمهوری اسلامی ایران، دارای مجوز «تولید ظرفیت خالی» است.

اکنون، شرکت شمیم رایحه یاس، علاوه بر تامین کلیه مواداولیه تولید و به اشتراک ­گذاری تجربیات خود با صاحبان برند، وظیفه تولید محصولات آن­ها را نیز به ­عهده دارد. این مهم، در وهله اول، نشان­‌دهنده اعتمادی است که به این شرکت وجود دارد و در ادامه، بیانگر تخصص موجود در این مجموعه است که همه این­ها، جز با لطف خداوند مهربان و تلاش شبانه ­روزی امکان­پذیر نبود.

و این راه ادامه دارد...